Maltadaki Eviniz
+356 79367373
Menu

Malta’ya Dil Eğitimine Gitmek için 5 Neden

0 Comment

1. Avrupa’da resmi dili İngilizce olan nadir ülkelerdendir.

Malta resmi dili Maltaca olmasına rağmen, Avrupa da çeşitli medeniyetlerin etkisi altında kalarak en son ingiliz sömürgesi olarak bırakılan etkilerinden İngilizce herkesin konuştuğu yaygın olarak anlaşabildiğiniz enden Avrupa ülkesidir. sosyal olarak sadece okul çevresi değil Malta içinde çıkıcağınız turistik gezilerinizde İngilizce Dil eğitiminde alıcağınız kelimeleri kullanma imkanınız olucakdır.

2.Malta tarihi

Malta tarihi zenginliği ile bir çok kültürü barındıran ve halihazırda tüm bu kültürleri birleştiren yapıs ile ilgi duyacağınız her alanda ingilizcenizi pekiştirme sansınız olucakdır. Tarih den yapı ve muzeleri ile,teknolojik olarak kripto para merkezi ilan edilen ve konularında sürekli görüşmelerin yapıldığı, spor aktivitelerin sürekli düzenlendiği bir çok alanda ingilizcenizi kullanma şansı bulucaksınız.

3. Malta İklimi

Malta tam bir akdeniz adası olarak 300 gün günes olan ülke tanımlamasını hak etmektedir. Yaz dönemim tüm akdeniz ülkelerinden daha uzun olduğu, tam bir yeşil deniz ve yaz sezonu geçirebileceğiniz ada ülkesi Malta size tadına doyulmaz anılar bırakıcakdır.

4. Malta güvenlimidir ?

Malta ada ülkesi olma avantajı ve ufak bir ülke olması ile, tam bir güvenlik, rahatlık ve sosyal gelişmişlik gözlemliyceksiniz. sosyal olarak bu kadar kültürün yaşadığı adanın sakin ve güvenli hayatı herkesi cezbetmektedir.

5. Malta da aktiviteler.

Maltanın en güzel sezonu olan yaz senenin neredeyse 300 günü güneş lakabıyla sürekli aktivite düzenlenmesine izin vermektedir. Malta adasının kurtuluşunuda aylarsa kutlandığı ve yemek festivallerinden, muzik festivallerine kadar her türlü aktivite hemen yer ay yapılmaktadır.

Maltadaki İncelediğimiz İngilizce kurslarını sayfamızı ziyaret ederken bu inanılmaz maceraya katılabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir