Maltadaki Eviniz
+356 79367373
Menu

Maltadaki Dil okulları promosyonları.

0 Comments

Malta’daki kampanyalı dil okullarının tüm kampanya ve promosyonlarını bu sayfadan takip edebilirsiniz.

Maltadaki Kampanyalı Dil okulları detayları için canlı chat veya kontak formunu doldurarak iletişe geçip size en uygun kampanya ve ingilizce dil okulu seçiminde yardımcı olabiliriz.

BEDAVA UÇAK BİLETİ

İngilizce Okul ve Kurs seçiminize göre 8, 12 ve 24 haftalık kayıtlarda seyahat sağlık sigortasını ve vize masraflarını karşılıyor, çift yön uçak bileti (İstanbul-Malta-İstanbul) hediye ediyoruz.

EC ENGLISH

EC Dil Okulu, hafta sayısı fark etmeksizin tüm yetişkin eğitimlerindeki kayıtlarda geçerli olmak üzere liste fiyatı üzerinden %20 indirim sunuyor.

CLUBCLASS SABİT KUR KAMPANYASI

Clubclass Dil Okulu, 8 hafta ve üzeri kayıtlarda geçerli olmak üzere indirimli fiyatlar üzerinden sabit kur kampanyasını yaz dönemindeki eğitimleri de kapsayacak şekilde uzattı.

AM LANGUAGE STUDIO

AM Dil Okulu, 6 hafta ve üzeri kayıtlarda geçerli olmak üzere oldukça avantajlı fiyatlarla dil eğitimi alma imkanı sunuyor.

LINGUATIME SCHOOL OF ENGLISH

Linguatime Dil Okulu, 8 hafta ve üzeri kayıtlarda geçerli olmak üzere oldukça avantajlı fiyatlarla dil eğitimi alma imkanı sunuyor.

ACE ENGLISH MALTA

ACE Dil Okulu, Türkiye’deki kur dalgalanmasından dolayı sadece Türk öğrencilere özel olarak 6 hafta ve üzeri kayıtlarda geçerli olmak üzere indirimli fiyatlar sunuyor.

GATEWAY SCHOOL OF ENGLISH

Gateway Dil Okulu 8 hafta ve üzeri kayıtlarında geçerli olmak üzere 80 €’dan başlayıp 1040 €’ya kadar uzanan çeşitli indirimler sunuyor.

EUROPEAN SCHOOL OF ENGLISH

ESE Dil Okulu, 8 hafta ve üzeri kayıtlarda geçerli olmak üzere indirimli fiyatlar, ayrıca 12 hafta ve üzeri kayıtlarda geçerli olmak üzere İstanbul-Malta-İstanbul olmak üzere çift yön ücretsiz uçak bileti sunuyor.

[contact-form-7 id=”10″ title=”İletişim formu 1″]

1 thought on “Maltadaki Dil okulları promosyonları.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir