Maltadaki Eviniz
+356 79367373
Menu

ESE İş için İngilizce Kursları

İş sektörleri için İngilizce Kursu alarak, İngilizce kullanımı daha akıcı ve emin olacakdır. Ayrıca genel İngilizce ve iş ilgili kelime genişletmek ve işinizi yardımcı olmak için işlevsel bir dil öğrenmenizi sağlıycakdır.

Çalışma alanında kullanmak amaçlı İngilizce Kursu, Genel Ingilizce derslerinden (20 ders) ve özellikle İş İngilizce’ye odaklanan 10 derslerden oluşur. Genel İngilizce seviyesini artıracak, dil öğeleri ve hazırlamak ve bir röportaj yapmak için gereken önemli ifadeler öğrenmek, yeni bir iş başlatmak ve iş yerinde yeni meslektaşları tanımak. Kurs boyunca, gerçek işyeri senaryolarında yeni fonksiyonel dilinizi pratik kullanmak için birçok fırsatınız olacak.

Giriş seviyesi:A2/Orta öncesi
Minimum Yaş: 18+ yaş
Ders uzunluğu: En az 1 hafta
Başlangıç tarihi: Her Pazartesi
Dersler/hafta: Genel Ingilizce 20/Week (15 saat) 
+ Iş için İngilizce 10/Week (7,5 saat)
Sınıf boyutu: Maksimum 12

ESE Malta ilk gününüzde öğretmeniniz, öğrenme hedeflerinizi ve kursu takip etme nedenlerini belirlemek için grubunuza bir ihtiyaç analizi gerçekleştirecektir. Çalışma kursu İngilizcesi, sınıfta en fazla 12 öğrenciyle haftada 30 ders olarak mevcuttur. İngilizce’nin temellerini oluşturmak isteyen öğrenciler için genel İngilizce ve İngilizce çalışma için ideal bir kombinasyonudur, ayrıca iş alanı için İngilizceyi geliştirmektedir. Daha yoğun çalışma veya daha fazla odaklanmaya ihtiyaç duyan öğrenciler, İş yoğunlukta bir ders ayırtmayı teşvik ederler (haftada her hafta 45 20 ders + haftada 10 bireysel özel ders).

Çalışma için İngilizce ders kaydolmanız için, en düşük orta düzey İngilizce (genel Avrupa referans ölçeği çerçevesi üzerinde A2) olmalıdır.

Malta ‘da ESE ‘de İş için İngilizce’ye kaydolurken, sizin için doğru seviyede olan bir kursu takip ettiğinizden emin olun. Akademik Personelimiz ESE online yerleştirme testi aracılığıyla dil düzeyinizi belirler (kursunuz başlamadan en az 14 gün önce sunulmalıdır) veya okulda ilk gününde oturduğun kısa bir test yoluyla yapılır.Dersinizi tamamladıktan üç aya kadar kaydolduktan sonra e-öğrenme Programımıza erişerek kendi kendine çalışma yoluyla İngilizce’nizi geliştirmeye devam edebilirsiniz.  ESE Malta e-Learning, iş kursu için İngilizce rezervasyon yaparak ücretsiz olarak kullanılabilir.

Profesyonel iletişim becerileri (toplantılar, görüşmeler, telefon, yazma ve sosyalleşme) ve dil gelişimine odaklanmak isteyen öğrenciler, bizim Yönetici Eğitim Enstitüsü Web sitesinden faydalanabilir.

İş alanı için Yoğun İngilizce Kursu

İş Ingilizcesi yoğunlaştırılmı kurs, öğleden sonra 20 grup ders (15 saat) en fazla 6 öğrenciyle 10 özel öğrenim dersi ile birleştirir.

Grup derslerini tek bir derslerde ESE öğretmenleriyle kişisel ilgiyle pekiştirildiği ve iş İngilizcesi ihtiyaçlarına odaklanılır.

Giriş seviyesi:B1
Minimum Yaş: 18+ yaş
Ders uzunluğu: En az 1 hafta
Başlangıç tarihi: Her Pazartesi
Dersler/hafta:20 grup (15 saat) + 10 bireysel (7,5) saat
Sınıf boyutu: Grup oturumları maksimum 6 + 10 bireysel dersler.

İş Ingilizcesi yoğun bir kurs için rezervasyon yaparken, çalışma modlarının kombinasyonu, Grup etkileşiminden ve öğretmeninizin bire bir dikkatini elde etmeniz ve özellikle öğrenme ihtiyaçlarınıza bire bir odaklanmaya yönelik fırsatınız anlamına gelir. Belki de iş sözlüğünü genişletmek veya İngilizce diğer yabancı olmayan konuşmacılar ile iş yaparken daha kolay anlaşılabilir telaffuz geliştirmek için tercih edilebilir. Bireysel derslerin içeriği esnektir ve tamamen öğrenme ihtiyaçlarınıza bağlıdır.

[contact-form-7 id=”10″ title=”İletişim formu 1″]