Maltadaki Eviniz
+356 79367373
Menu

ACE IELTS Sınav Hazırlık Kursu hakkında

IELTS‘in uzun açılımı “International English Language Testing System”. İngilizce iletişim kurmadaki yeterliliğinizi ve buna bağlı olarak bu dilde eğitim alabileceğinizi göstermektedir. IELTS sınavının önemli aşamaları, dört dil becerisinin dördü de değerlendirilir: dinleme, okuma, konuşma ve yazma ve uluslararası platformda geçerliliği bulunmasıdır.

IELTS hazırlık kursu amacı basittir; ACE İngilizce Kursu yardımı ile, İngilizce öğrenme potansiyelinizi yükseltmek, limitlerinizi zorlamak ve IELTS sınavında en iyi puanı elde etmenizi istiyoruz! Eğer bu zorlu sınavı almaya karalı iseniz, o zaman sizinle eğlenceli ve eğitici sürecinizde yardımcı olmak için hazırız! Sınıflar sırasında IELTS başarı için gerekli becerileri özetle:

Öğretmenlerimiz, IELTS öğrencileri için hazırlanırken, ACE IELTS kursuna Malta ‘nın sunduğu en iyi sınav hazırlıkları konusunda çok deneyimli ve başarılı program uygulanmaktadır. Size aşağıdaki yöntemlerle yardımcı oluruz:

  1. Giriş testi: size girişte seviyenizi değerlendirmek yardımcı olmak için test uygulanır.
  2. Hedefleri ayarlama: öğretmeniniz, öğrenme aşamaları üzerinde anlaşmak için sizinle ihtiyaçlarını tartışır.
  3. Sınıf görevleri: küçük sınıflar destekleyici bir öğrenme ortamı sağlar
  4. Sınıf sonrası: öğretmenler sınıf öğrenimini pekiştiren ödevler ayarlayabilir
  5. Teknolojik: size bilgisayar destekli öğrenme rehberlik verilir

Yeteneklerinizi test etmek istediğiniz anda, Malta ‘daki IELTS’e oturabilirsiniz: resmi sınav her ay düzenlenmektedir ve sonuçlar 3 hafta içinde mevcuttur.

Ace-ingilizce-dil-okuluIELTS sınav Hazırlık Kursu
Group İngilizce DersleriHaftalık 30 Saat
Kursun KonusuIELTS Hazırlık Özel
Ögrenci YaşıMin 18+
Seviyeleri B1 ~ C2
Maksimum Öğrenci Sayısı8
Minimum Öğrenci Sayısı4
Minimum Kurs Süresi6 Hafta
Maksimum Kurs Süresi8 Hafta
Daha Fazla Bilgi için.

IELTS hakkında

IELTS, dinleme, konuşma, okuma ve yazma gibi dört dil becerileri arasında Ingilizce iletişim kurabilme yeteneğinizi ölçer. Ingilizce ‘nin ilk dil olduğu yerde eğitim almak veya çalışmak niyetinde olan kişiler için IELTS çok önemli bir yeterlilik sınavı ve göstergesidir.

IELTS, dünya çapında 120 ülkede 4.500 ‘ den fazla kurumda tanınır ve dünya çapında bir üniversiteye girmek isteyen anadili olmayan konuşmacılar için en önemli tek şart olarak kabul edilmektedir.

Normalde İNGILTERE ‘de bir üniversiteye katılmak için 6,0 ya da daha yüksek bir puan gerekir, üniversitelerde başka bir yerde bireysel olarak kontrol edilmesi gerekir.

Kurs Paketi Içinde Ekstra Servislerimiz

Kurs rezervasyonuOkul Internet Cafe
Kurs malzemeleriHaftalık öğrenci karşılama partileri
Online seviye tespit testiAylık bireysel akademik değerlendirme
Hoşgeldiniz paketiAylık Ilerleme testi
Öğrenci kartıKurs belgesi
Öğrenci HaritasıEuropass Hareketlilik belgesi
Cep telefonu SIM kartıRahatlığınız için full destek paketimiz
Ücretsiz Wi-Fi

Seviye Tespit Testi

Gelmeden bir hafta önce, size e-posta yerleştirme testimizin bir kopyasını gönderilecek, buna bir göz atın. Bu test size ve bize İngilizce seviyesini anlamak ve en uygun sınıfı sizin için göstericekdir, böylece etkili öğrenme deneyimi sağlamak doğru seviyeden başlamanıza yardımcı olur.

Sınıflar, her bir sınıfın derslerine ve kurs malzemelerine, CEFR yönergelerine göre farklı seviyelere uyacak şekilde özenle uyarlanmış tüm farklı beceri ve deneyim düzeylerinin öğrencileri için kullanılabilir:

CEFR yönergeleri hakkında daha fazla bilgi ve detay için lütfen aşağıdaki bağlantıya tıklayın: CEFR seviyeleri.

[contact-form-7 id=”10″ title=”İletişim formu 1″]