Maltadaki Eviniz
+356 79367373
Menu

FELTOM hakkında

İngilizce dil öğretim örgütleri Federasyonu Malta (FELTOM) 1989 yılında on kurulan Ingilizce dil okulları tarafından kurulmuştur. FELTOM, bir dil konaklamayı her yönüyle standartlaştırarak ve koruyarak İngilizce dil öğrenme sektöründe profesyonellik teşvik etmeye adanmış, kendini düzenleyen, kâr amacı gütmeyen bir kuruluşdur.

Kuruluşundan bu yana FELTOM, üyeleri için profesyonel bir kimlik sürdürürken bu tür standartların izlenmesini sağlayarak, üyelerine yönelik davranış kuralları ve ulusal hizmet standartları geliştirmede itici güc olmuştur.

FELTOM Akreditasyon

FELTOM onaylı İngilizce dil okulu olmak, tüm üye okulların titiz ve sıkı bir akreditasyon sürecini başarıyla geçmesine bağlıdır, vede FENTOM İngilizce eğitimde Kalite mührü olması anlamına gelir. Akreditasyon şeması, akademik mükemmeliyetin sağlanmasını ve sürdürülmesini sağlar. FELTOM Ayrıca, öğrencilerin güvenlik, refah, bilgi ve boş zamanlara yönelik gereksinimlerini de içeren Malta ‘da bulunan öğrencilerin konaklamaları ile ilgili diğer tüm konularda kalite standartları belirleyen standartları vardır. Bu önemli aktivite FELTOM sürekli iyileştirme taahhüdü olduğununda göstergesidir.

Kalite güvencesi

Akademik mükemmelliğin elde edildiği ve korunması ve öğrencilerin güvenlik, refah, bilgi, sosyal ve boş zamanların gerekliliklerine uygun olduğu FELTOM Akreditasyon şeması’nın geliştirilmesi ve uygulanması sayesinde olur. Bu önemli aktivite FELTOM sürekli iyileştirme taahhüdüdür.

Savunma

FELTOM ‘un misyon beyannamesi’nin üç ana tabandan biri olan, Federasyon’un 20 üye okulunun çıkarlarını korumak ve ileri çıkarmak için talep eden mevzuat ve düzenlemeleri lobiye koyma ve teşvik etme doğaldır.

Kuruluşundan bu yana FELTOM, Malta ‘daki TEFL sektörünün gelişimini savunan, hükümet kurumları, yabancı ajanlar ve diğer sektör paydaşları da dahil olmak üzere yasa ve yetkililerle yakından işbirliği içinde çalışmaktadır.

FELTOM, dünya’nın İngilizce dil okullarını düzenleyen ilk Kanununun tanıtımına yönelik bir kalite standardıdır.

FELTOM, sadece İngilizce dil endüstrisinin daha da büyümesini ve Malta’nın büyük kalitede İngilizce dil hedefi olarak kurulması konusunda ilgi gören geçerli bir lobi grubu olarak kuruldu.

Misyonu

FELTOM ‘un amacı, Malta ‘da bir İngiliz dili konaklamanın koşullarını oluşturan ve lisansların arasında işbirliği geliştirmek için, standart kuralların işleyişini yapmak, geliştirmek, sağlamak ve geliştirilmesi ve tüm yönleri ile hizmetleri yönetmek. İngilizce dil okulları ve İngilizce dil kalite konaklamalar için bir hedef olarak Malta rolünü güçlendirmek.

Okullarımız

FELTOM onaylı okullar, öğrencilerin mümkün olan en iyi ortamda İngilizce öğrendiğinden emin olmak için çeşitli kriterler arasında titizlikle test edilmiştir. FELTOM sizin için kaliteyi ortaya koyan zor iş yaptı böylece gelen öğrencilerin rahat etmesini sağlıyan standartları uygular, denetler ve genişletir. Tüm öğrencilerimize Maltadali İngilizce eğitiminde başarılar dileriz.

Feltom Tanıtım 2017 İngilizce
Feltom Yıllık Toplantı Tanıtımı 2019 Dönemi