Maltadaki Eviniz
+356 79367373
Menu

ESE Malta Hakkında

ESE akademisyenler

EFL öğretmenlerimizin öğrenci dostu, deneyimli ve verimli öğretmek ve İngilizce dil öğrenme hedeflerinizde size destek olucak şekilde profesyonel lisanslı eğitmenlerden oluşur.

İngilizce dersiniz

Malta’da ESE ile İngilizce öğrenmek için hedefleriniz ne olursa olsun, hemen bizimle Avrupa Okulu havasında İngilizcesini hissedeceksiniz. Havaalanına indiğiniz andan itibaren size ESE ailesinin bir üyesi olarak güveniyoruz ve İngilizce seviyenizi iletleteceğinize inanıyoruz. Öğretmenlerimiz, refah ve eğlenceli personelimiz, Malta’daki konaklamanız boyunca kaliteli öğretim ve profesyonel destek aldığınız için her zaman size yardımcı olmak için hizmetinizdedir.

ESE metodolojisi sizi öğreniminin kalbine yerleştirir

İngilizce bir ESE öğrencisi olarak, öğrenme sürecinde aktif bir katılımcı olursunuz. Kurslarımız öğrenci odaklı olup, yeteneklerinizi düzeyli bir şekilde geliştirmeniz için gerekli olan dil araçları ile donatmak üzere tasarlanmıştır. ESE Kursları tüm temel dil becerilerini eşit şekilde geliştirdiğiniz anlamına gelir: dinleme, konuşma, okuma ve yazma.

Öğrenme fırsatlarınızı en üst düzeye çıkarmak için, doğal ve otantik bağlamlarda kullanım diline maruz kalmaktadır ve küçük gruplar veya çiftleri yürütmek için gerçek iletişimsel değere sahip faaliyetler verilmektedir. Bu, nitelikli ve deneyimli öğretmenlerimiz tarafından kişiselleştirilmiş dersleriniz, iyileştirme ve daha fazla uygulama fırsatlarının ardından başarınızın anahtarıdır.

ESE e-öğrenme

ESE e-Learning Programımıza ücretsiz erişim, (yalnızca yetişkinler ve kapalı grup öğrencileri), ders başlangıç tarihinden itibaren üç ay boyunca online olarak kendi kendine çalışma ile sınıf öğretimi birleştirmenizi sağlar. Bu, kendi çalışma planı belirlemek için size en çok ihtiyaç duyduğunuz dil alanları ve becerileri odaklanmak için harika bir araçtır, ayrıca yaklaşan İngilizce sınavı için ekstra sınav uygulama kağıtları çalışmak, ya da size izleme ederken dil düzeyinde ilginizi çeken konuları seçerek kendi kendinize de ilerleme kaydedip rehberlik ve derslerde gelişimi pekiştirebilirsiniz.

ESE size ne kadar uygun?

Online, kendi kendine çalışma ile yüz yüze öğretim harmanlayarak, daha hızlı öğrenme hedeflerine ulaşmak. ESE e-Learning programı, okul saatlerinden sonra kendi hızınızda çalışmanızı sağlar ve sık kullanım kendi öğrenmenize nasıl sorumluluk alacağını öğretir. Öğretmenlerimiz, bu karışık çalışma modu ile öğrenme deneyiminizi nasıl maksimuma çıkarabileceğiniz konusunda size ipuçları vermek gibi e-Learning sitesinin nasıl kullanılacağı konusunda düzenli dersler verir. Her şey sizin için İngilizceyi nasıl öğrenip kullandığınız odaklıdır.

Sürekli mesleki gelişim

ESE sürekli mesleki kalkınma (CPD) programının bir parçası olarak, öğretmenler öğretmen eğitimi kurslarını takip eder ve bir dizi EFL öğretim alanında atölye çalışmalarına katılır. Son zamanlarda, örneğin, öğretmenler, gerçek dünyayı sınıfa getirmek ve dersleri daha ilgi çekici kılmak için İnteraktif beyaz tahtaları etkili bir şekilde kullanma konusunda yoğun derslerde göstermişlerdir. Sürekli mesleki kalkınma programı, öğretimimizin tüm kurslarda en yüksek standartta olmasını sağlar.

ESE Kursları


ESEye Hoş Geldiniz ( İngilizce )
ESE Yurtları ( İngilizce )