Maltadaki Eviniz
+356 79367373
Menu

ESE İngilizce Kursları

İngilizce kursları

Neden ESE seçmelisiniz?

ESE ‘de Genel İngilizce eğitimi

Yetişkinler için genel İngilizce kursları son derece popülerdir. Haftada 20 veya 30 ders genel İngilizce Grup kursu takip ederek, tüm temel dil becerilerini geliştirmek (dinleme, konuşma, okuma ve yazma) ve dil bilgisi tüm alanlarda İngilizce ve anlayış genel düzeyde geliştirmek hedeflerimizdendir. Bu çalışma ve bağlamda dilbilgisi geliştirmek, günlük konular etrafında kelime genişletmek ve telaffuzunuzu geliştirmek anlamına gelir. Kursunuzun sonunda İngilizce daha güvenli ve akıcı bir kullanıcı olmayı bekleyebilirsiniz.

Genel Ingilizce 30 için 30

30 yaş için genel İngilizce 30 artı yaş arasında öğrenciler için özel olarak tasarlanmıştır. 

ETI, Olgun öğrencilere kahve makineleri, bilgisayarlar, Gazeteler ve öğrencilerin dinlenebileceği alanlar, sohbet ettikleri ve diğer diğer okuma materyalleri gibi olanaklarla şık ve bağımsız bir ortam olan ETI salonunda harmanlayıp sosyalleşme fırsatı sunuyor.

Yoğun Ingilizce

Yoğun Ingilizce dersimiz, Malta’daki ESEnin en popüler kurslarından biridir ve İngilizce düzeylerini daha kısa bir zaman diliminde geliştirmek isteyen yetişkinler için idealdir.Grup Etüdü seanslarını bire bir derslerle birleştirerek, grup etkileşiminin yararına ve sizinle bire bir ders sırasında İngilizce dilindeki belirli alanlara odaklanmak için fırsattan yararlanırsınız.

Uzun vadeli genel Ingilizce

Uzun bir süre boyunca genel İngilizce kurs görmek için tasarlanan kursumuzdur, İngilizce konuşan bir ortamda tamamen anlaşılacak hale gelirsiniz. Yüz yüze öğretimi ve okul dışında İngilizce pratiği yapmak için birçok fırsatdan faydalanacaksınız. Uzun süreli Konaklaman size yaşam için sizinle kalacak eğitim sunulur, sosyal ve kültürel bir deneyim sunar. Gerçekten yaşam deneyimi için bir öğrenme kazanırsınız.

İş İngilizcesi

İş İngilizcesi yoğun kursu, öğleden sonra 20 grup dersi (15 saat) en fazla 6 öğrenciyle 10 özel öğrenim dersi ile birleştirir.

Grup derslerini tek bir derslerde ESE öğretmenleriyle kişisel ilgiyle birleştirilir ve iş İngilizcesi ihtiyaçlarına odaklanan kelime, gramer ve yazışmalar öğretilir.

İşiniz için İngilizce Kursu izleyerek, İngilizce kullanımı daha akıcı ve emin olacak. Ayrıca genel Ingilizce ve iş ilgili kelime genişletmek ve işinizi yardımcı olmak için işlevsel bir dil öğrenmek hedeflenir.

iş için Ingilizce Kursu Genel Ingilizce derslerinden (20 ders) ve özellikle İngilizce ‘ye odaklanan 10 derslerden oluşur. Genel İngilizce seviyesini artıracak, dil öğeleri ve hazırlamak ve bir röportaj almak için gereken önemli ifadeler öğrenmek, yeni bir iş başlatmak ve iş yerinde yeni meslektaşları tanımak. Kurs boyunca, gerçek işyeri senaryolarında yeni fonksiyonel dilinizi pratik etmek için birçok fırsatınız olacak.

Genç yetişkinler Ingilizce yaz kursu

Malta ‘daki genç yetişkinler İngilizce yaz kursları, ESE’de çalışma tatili sırasında daha fazla esneklik ve daha az gözetim isteyen daha bağımsız gençler içindir. Bu İngilizce yaz dersinde rezervasyon yapan öğrencilerin kontrol altında durumunda takiple tutulur, monitörlerimiz günlük sınıf katılımını kontrol etmek için her zaman kullanılır.

ESE 50 + programı

50+ yaş program, yalnızca benzer yaşta diğer öğrencilerle çalışmak isteyen olgun öğrenciler için tasarlanmıştır.  Kursun temeli günlük İngilizce dayanmaktadır ve seyahat ve günlük durumlar için yararlı ifadeler ve fonksiyonel dil öğrenmek isteyen olgun öğrenciler içindir. Kurs, rahat ve gayri resmi bir öğrenme ortamında akıcılık geliştirmek için daha keyifli bir hızda teslim edilir.

Malta ‘daki Cambridge kursları

Cambridge Main Suite sınavları tüm dünyada yetkili merkezlerde mevcuttur ve işveren ve üniversitelerin güvenli İngilizce dil testleri (örneğin İNGILTERE’de) olarak tanınmaktadır. Eğer sınav hazırlık kursu içine giriş İngilizce düzeyine bağlı oturup sınav yapılmasına rağmen, ESE de çeşitli düzeylerde PET, FCE, CAE ve CPE sunulan sınav Cambridge aralığı için hazırlayabilirsiniz. Sertifikanız üzerinde aldığınız sonuç, elde ettiğiniz dil düzeyini belgelendirir.  Sınavlar yılda üç ila dört kez tutulur.

Malta ‘da IELTS kursu

IELTS (Uluslararası Ingilizce dil test sistemi) giderek daha popüler hale geliyor ve İngilizce orta lisans veya lisansüstü üniversite kurslarına giriş için uluslararası tanınmış bir sertifika ihtiyacı olan öğrenciler için gerekli hale gelmiştir. Sertifika bazen Kariyer amaçlı İngilizce yeterlilik düzeyi kanıtı olarak gereklidir. IELTS sınavı her ay Malta ‘da düzenlenmektedir. 

TOEFL iBT – internet üzerinden uygulanan yabancı dil olarak Ingilizce testi

TOEFL iBT (yabancı dil olarak Ingilizce testi-internet tabanlı), daha fazla akademik çalışma ve vize amaçları için İngilizce dil yeterliliğinin kanıtı olarak uluslararası düzeyde tanınan bir sertifikaya ihtiyacı olan öğrenciler içindir. TOEFL, Kuzey Amerika ve Kanada üniversitelerinde yerli olmayan Konuşmacılar için bir kabul şartı olup, İngilizce konuşan diğer üniversitelerin IELTS yerine kabul edilebilir. Test, üniversite ve üniversite leveI’de akademik İngilizce’yi kullanma ve anlama yeteneğinizi ölçer.

TOEIC – Uluslararası İletişim için Ingilizce testi

ESE sizi TOEIC testine hazırlar. TOEIC® testi dünya çapında tanınır ve uluslararası bir iş ortamında İngilizce seviyenizi önlemler ve belgelendirir. TOEIC® testleri, istihdam amaçlı ve üniversiteler tarafından kabul veya mezuniyet amaçlı olarak İngilizce yeterlilik testi olarak yaygın olarak kabul edilmektedir. Bu testler iki formda gelir – dinleme ve okuma testi (2 saat) ve konuşma ve yazma testi (1 saat ve 20 dakika).

ESE ‘de akademik yıl kursu

Kariyer veya çalışma amaçları için temel dil becerileri boyunca genel Ingilizce seviyenizi iyileştirmek istiyorsanız, akademik yıl kursu size başlangıç tarihini, tercih ettiğiniz odak alanını (her altı haftada bir) ve aynı zamanda hangi Kurs sonunda elde etmek istediğiniz uluslararası tanınmış sertifikalar. Bu, akademik yıl kursuna eğitim hedeflerinize göre kurs kişiselleştirmek için izin verir anlamına gelir.

Genç öğrenciler

En küçük ESE öğrencilerimiz, bizimle eğlenceli, güvenli ve unutulmaz bir deneyim yaşayabilirsiniz ve bir ömür boyu süren anılar kazanabilirler.

Genç öğrenciler programı, en genç ESE öğrencileri için özel olarak tasarlanmıştır. Program, dinamik dersler, yaşa uygun faaliyetler ve tüm faaliyetler, okul ve ikamet için/gelen dönüş taşımacılığı içeren her şey dahil bir pakettir.  Aynı zamanda nitelikli EFL öğretmeni olan bir öğrenme kolaylaştırıcı, çocuğunuzun bir tetikte (ve dostça!) göz altında olduğundan emin olabilirsiniz böylece dersler ve etkinlikler sırasında çocuğunuzun eşlik ediyor.  Young Learner öğrencileri, bir ESE aktivitesine gitmek dışında başka bir yerde kalınmasına izin verilmez.

Junior Camp

11-13 yaşındaki dil öğrencileri için her şey dahil Ingilizce dil ve aktivite programı sunuyoruz. 

Junior Camp programı, bu yaş grubu için özel olarak seçilmiş olan ve her türlü aktivite, okul ve ikamet için ulaşım/dönüş aktarımı yapan 11 – 13 yaş arası çocuklar için her şey dahil bir pakettir.  Junior Camp öğrencileri bir ESE aktivite gitmek dışında başka bir yerde kalmasına izin verilmez.

Teen Club 

ESE ‘deki Teen Club programı, gençler için her şey dahil İngilizce ve eğlence paketidir.  

ESE Teen Club programı 14 – 17 yaş arası her şey dahil bir pakettir. Program dinamik ve ilginç Ingilizce dersleri, Yaş uygun faaliyetler ve dönüş taşıma/okul, tüm ESE organize faaliyetler, ikamet ve ev sahibi ailelere yakın özel pick-up noktaları içerir.

Genç yetişkinler İngilizce yaz kursu

Malta ‘daki genç yetişkinler Ingilizce yaz kursları, ESE ‘de çalışma tatili sırasında daha fazla esneklik ve daha az gözetim isteyen daha bağımsız gençler içindir. Bu Ingilizce yaz dersinde rezervasyon yapan öğrencilerin davalar olmaması durumunda, monitörlerimiz günlük sınıf katılımını kontrol etmek için el altındadır.

Futbol ve Ingilizce

Bu sporu seven çocuklar için özel olarak tasarlanan futbol ile Ingilizce kombinasyonu.

Bu iki haftalık Milan Junior Camp ve Ingilizce paketi 10-16 yaşındaki gençlerimiz ve futbol sevenler için planlanmışdır. Paket öğrencileri ESE’de Genel İngilizce Kursu ile profesyonel futbol eğitimi birleştirmesine izin verir.

AC Milan ve Milan Junior Camp

Tüm Milan Junior Kulüp antrenörleri nitelikli ve AC Milan tarafından onaylanmış ve Camp gençlik futbolu profesyonel eğitim en yüksek standartları sağlamaya odaklanır ve İtalyan Futbol Federasyonu tarafından onaylanmıştır.Bu kamp, AC Milan tarafından fark edilecek futbol yıldızları tomurcukları için büyük bir fırsattır.  Bir öğrenci veya öğrenciler seçilebilir ve Milan MJC bir gün eğitim için katılmaya davet edilebilir.  Bu, AC Milan ‘da olası denemelere kapısını açabilir.

Kapalı gruplar

ESE, 10 yaşından itibaren okul grupları için heyecan verici Ingilizce dil kursları ve kültürel geziler sunmaktadır.  

Açık genel Ingilizce grupları dışında, ESE ortak öğrenme hedeflerini paylaşan öğrenciler için kapalı gruplar’ı düzenler.  Akademik ekibimiz bu öğrenme hedefleri etrafında bir müfredat ve kurs malzemeleri tasarlayıp uygular.

Öğretmen eğitimi

Öğretim becerilerini geliştirmek isteyen bir öğretmen misiniz?
Erasmus + finansmanı ile ilgileniyor musunuz?

ESE, öğretmen eğitim ortakları ile Yönetici Eğitim Enstitüsü – ETI ve İstanbul – YA, eğitim sektöründe çalışan öğretmenler ve diğer profesyoneller için çeşitli öğretmen eğitim kursları sunar.

Kurumsal Eğitim ve liderlik gelişimi

Claret Training & Danışmanlık Hizmetleri, kardeş okullarla birlikte kurumsal eğitim ve liderlik geliştirme hizmetleri sunmaktadır Avrupa Ingilizce Okulu (Malta), Yönetici Eğitim Enstitüsü (Malta), İstanbul (INGILTERE), eğitim ortakları (INGILTERE) ve York ‘ta İngilizce (INGILTERE).

Aplus-Cözümleri-Logo-Black-Vertical

A Plus Solutions Akademik Eğitim Danışmanlığı Maltada sizin için en uygun kursu ve Maltadaki rehberlik hizmetleri ile güven duyacağınız aileniz olucakdır. Çekinmeden tüm sorularınız için canlı chat veya aşşağıdaki formdan iletişim kurabilirsiniz.

[contact-form-7 id=”10″ title=”İletişim formu 1″]