Maltadaki Eviniz
+356 79367373
Menu

ACE Cambridge Sınav Hazırlık Kursu

Cambridge hazırlık

Cambridge Sınavı Hazırlık kurslarının amacı basittir; Bizim yardımımız ile potansiyelinizi yerine getirmek, limitlerinizi zorlamak ve KEY(KET),  Preliminary  (PET),  İngilizce Giriş Sertifikası (FCE), Gelişmiş İngilizce Sertifika (CAE), ya da Cambridge ESOL‘dan İngilizce (CPE) sınavlarında yeterlilik belgesi (diğer dilleri ana dili olan konuşmacılar için İngilizce).

Okuma, yazma, dinleme ve konuşma konusunda İngilizce dil becerilerinizi geliştirmenin yanı sıra, deneyimli öğretmenleriniz sizi sınavın her bir bölümü için hazırlayacaktır. Dilbilgisi ve sınav tekniklerine odaklanacak ve kültürel faaliyetler ve akıcılık pratiği ile İngilizce dil anlayışınızı ve farkındalığınızı geliştirecektir. Pratik ve sınav kağıtları ile testler ders bir parçası olarak dahil kullanılacakdır, ACE Cambridge kurs Malta’nın sunduğu en iyi sınav hazırlık başarılı kurslarındandır.

Ace-ingilizce-dil-okuluCambridge sınav Hazırlık Kursu
Group İngilizce DersleriHaftalık 30 Saat
Kursun KonusuIELTS Hazırlık Özel
Ögrenci YaşıMin 18+
Seviyeleri B1 ~ C2
Maksimum Öğrenci Sayısı8
Minimum Öğrenci Sayısı4
Minimum Kurs Süresi4 Hafta
Maksimum Kurs Süresi10 Hafta
Daha Fazla Bilgi için.

Cambridge sınavları dünya çapında okullar, üniversiteler ve işverenler tarafından uluslararası olarak tanınıyor ve kabul görmektedir. Üniversiteye giriş için yardımcı olabilir, iş bulma şansınız artırıp, ve İngilizceni takdir edilen seviyede yazılı ve sözlü Ingilizce becerilerini göstermek için harika bir yoldur. Eğer bu zorluk almaya hazır iseniz, o zaman sizinle eğitmek için hazırız!

Eğer test yeteneklerinizi görmek isterseniz en kısa sürede, Mart, Haziran ve Aralık ayında Malta ‘da Cambridge için Sınavlar uygulanabilir.

Cambridge ESOL Sınavları şunları içerir:

Kurs Paketi Içinde Ekstra Servislerimiz

Kurs rezervasyonuOkul Internet Cafe
Kurs malzemeleriHaftalık öğrenci karşılama partileri
Online seviye tespit testiAylık bireysel akademik değerlendirme
Hoşgeldiniz paketiAylık Ilerleme testi
Öğrenci kartıKurs belgesi
Öğrenci HaritasıEuropass Hareketlilik belgesi
Cep telefonu SIM kartıRahatlığınız için full destek paketimiz
Ücretsiz Wi-Fi

Seviye Tespit Testi

Gelmeden bir hafta önce, size e-posta yerleştirme testimizin bir kopyasını gönderilecek, buna bir göz atın. Bu test size ve bize İngilizce seviyesini anlamak ve en uygun sınıfı sizin için göstericekdir, böylece etkili öğrenme deneyimi sağlamak doğru seviyeden başlamanıza yardımcı olur.

Sınıflar, her bir sınıfın derslerine ve kurs malzemelerine, CEFR yönergelerine göre farklı seviyelere uyacak şekilde özenle uyarlanmış tüm farklı beceri ve deneyim düzeylerinin öğrencileri için kullanılabilir:

CEFR yönergeleri hakkında daha fazla bilgi ve detay için lütfen aşağıdaki bağlantıya tıklayın: CEFR seviyeleri.