Maltadaki Eviniz
+356 79367373
Menu

AM dil okulu hakkında

AM İngilizce Dil okulunu güvenilir bir organizasyon yapan nedir?

Malta’daki ilk İngilizce dil okullarından biri olan AM dil okulu, kaliteli İngilizce dil kursları ve müşteri memnuniyeti sunan bir geçmişe sahiptir. 1987 yılında kurulan Language Studio, Malta ‘da kaliteli İngilizce Dil Okulları Birliği olan FELTOM‘un (Malta’nın İngilizce dil öğretim örgütleri Federasyonu) kurucu üyesidir. Language Studio, Malta Eğitim Bakanlığı tarafından lisanslanmıştır ve tüm departmanlarımız ISO 9001 akredite edilmiştir.

Derslerimizi diğer okullardan farklı kılan nedir?

Kurslar samimi ve kişisel ama profesyonel bir ortamda sunulmaktadır. Kurs felsefemiz, en son yenilikçi öğretim tekniklerini kişisel ilgiyle birleştirerek basit ve etkilidir. Tüm öğretmenlerimiz nitelikli ve küçük bir organizasyon olarak biz bireysel ihtiyaçlarına konsantre olan ve İngilizce kullanımını iyileştirmek amacınıza yardımcı olabilir. Sadece İngilizce’den daha fazla, Genç ve dinamik bir takımın liderliğindeki konaklama düzenlemeleri ve dinlence aktiviteleriyle öğrencilere, yönetim ofisinden öğretmenler ve eğlence personeline kadar her türlü çaba Malta’da deneyiminizi hatırlamak için yapılır!

AM Dil kursunda’da bir kursa katılan öğrencilerin ortalama memnuniyeti düzeyi nedir?

2018 yılında müşterilerimizin% 97 diğer öğrencilere bize tavsiye edeceğini söyledi. Görüşler sayfamızı görebilirsiniz.

Engellilere yönelik erişim

Ana binanın girişinde tam engelliler erişimi yoktur ama binanın içinde tüm Engelli erişimi sunmaktadır.

Kurs felsefesi

Amacımız, öğrencilerimizin bizimle kaldığından zevk almak ve onların becerilerini geliştirdikleri bilerek ve hissetmetmelerini sağlıyarak ayrılmaları.

Kurslarımıza göre, tüm öğrencilere sahip oldukları zamanda potansiyeline ulaşmalarına yardımcı olmayı hedefliyoruz. Tüm öğrencilerin farklı olduğunu, farklı şekillerde öğremesini ve farklı nedenlerle burada olduğunu dikkate alırız. Bu amaçla, kurslarımız öğrencilere ihtiyaçlarını ve stillerini karşılamak için çeşitli metodolojileri kullanmarak öğrenme olanağı sağlar. Öğretmenlerin, konu ne olursa olsun tüm dersler, öğrencilerimizin çeşitli ortamlarda etkin bir şekilde iletişim kurmasını sağlayan temel olarak, ders yapısına iletişimsel yaklaşımı uygulamaya teşvik ederek devam eder.

AM Dil Kursu ortak imkanları

Internet salonu

Diğer öğrencilerle sosyalleşmek için harika bir yer. Aynı zamanda arkadaşlarınızla ve ailenizle birlikte iletişim kurmak için tesislerimizi kullanabileceğiniz refah ve rahat bir ortam.

Ücretsiz WiFi

Sınıf ve dinlenme alanları da dahil olmak üzere okul tesislerinde ücretsiz Wi-Fi erişimi mevcuttur. Bu tesis, kişisel kullanım için ve aynı zamanda size eğitim konusunda yardımcı olmak için kullanabilirsiniz.

Öğrenci Cafe

Öğrenci kafe boş zamanları geçirmek için harika bir yerdir. Sabahları erken saatlere kadar öğleden sonraları servis edilen her gün (Pazartesiden cumaya) açık olan tesis, her gün taze, sıcak ve soğuk yiyeceklerin yanı sıra geniş bir içecek menüsü sunmaktadır. Kafe dördüncü katta yer almakta olup çatı katındaki açık terasa açılmaktadır.

Çatı katında açık teras

Diğer sınıf arkadaşlarınızla ve personeliniz ile sosyalleşme sırasında çevredeki şehirlerin manzarasının keyfini çıkarabilirsiniz. Kahvaltı, Öğle Yemeği, müzik dinlemek ve fantastik bir açık hava ortamında diğer öğrenciler ile serbest zaman keyfini çıkarın.

Dostça resepsiyon ve müşteri hizmetleri

Bu okul bilgi için odak noktasıdır. Ekibimiz son derece deneyimli ve kalışınız sırasında ihtiyacınız yardımcı olucaklardır.

14 klimalı sınıflar

Sınıflarımız aydınlık, ferah ve havadar olup, bir öğrenci olarak ihtiyaçlarınıza uygun modern mobilyalarla dekore edilmiş olup size olumlu ve öğrenme ortamı sunar. İklim kontrol sistemimiz, refah için rahat bir ortam sağlamaya yardımcı olur.

İnteraktif beyaz tahta

İnteraktif beyaz tahtalar (IWB’ler) tüm sınıflarda bulunabilir ve öğrenme deneyiminizi yardımcı olmak için etkili bir araçtır. Bilgi, özel ihtiyaçlarınızı kolaylaştırmak için ICS aracılığıyla hızlı bir şekilde erişilebilir.

Çalışma merkezi

Kendi kendine çalışma için kütüphane kaynaklarımızı kullanın. Öğretmenleriniz, not edilen okuma, sesli kitap, DVD ve dergilerden oluşan yelpazemizi uygun malzeme seçiminde size yardımcı olacaktır.

AM Dil Okulu Lokasyonu

Sliema, güzel Malta adasının kuzeydoğu kıyısındaki önemli bir turizm noktadır. Ziyaretçiler burada dinlendirici tatil aktivitelerinin yanı sıra Restoranlar, alışveriş ve gece hayatı bir bolluk bulacaksınız. Son yıllarda şehir, Malta ‘nın en iyi otellerin yanı sıra modern Villa ve daireler ile önemli bir büyüme yaşadı. Ancak, şehir merkezine kısa bir yürüyüş ve hala geleneksel karakter yükleri ile tipik bir Malta köyü bulacaksınız.

Neden Sliema?

[contact-form-7 id=”10″ title=”İletişim formu 1″]