Maltadaki Eviniz
+356 79367373
Menu

AM Dil Kurs Programları

Geleceğin için İngilizce

Dünyanın her yerinden insanlarla tanışın ve modern ama rahat bir ortamda Ingilizce öğrenin. Language Studio para için en iyi değeri sunar ve dil ihtiyaçlarınıza kişiselleştirilmiş bir yaklaşım garanti eder. Size ihtiyaçlarınıza uygun İngilizce bir seviyeye yol mümkün olacak.

Öğrenciler, eğitim süresine daha fazla saat ayırarak İngilizce’ye nispeten kısa bir süre içinde bir hızlı başlangıç verebilirsiniz. Yoğun İngilizce Kursu içinde öğrenciler genel İngilizce Kursunu takip eder ve her gün 45 dakika boyunca 4 ders daha vardır. Onlar genel İngilizce çalışmalarını birleştirmek ve yeni zemin kapsayacak şekilde daha fazla seçenek fırsat verilmiştir.

Genel Ingilizce

Bu bizim en popüler kursunumuzdur. Size İngilizce diline sağlam bir giriş vermek için tasarlanmıştır ve dilbilgisi, kelime geliştirme, konuşma ve telaffuz özel dikkat ayırmaktadır.

Mini Grup

İngilizce Mini Grup kursu, genel Ingilizce kursumızda belirtildiği gibi aynı kurs içeriğini kapsayacak şekilde tasarlanmıştır. Bu öğrencilerin daha fazla fırsat aktif ders sırasında katılmak ve daha büyük sınıflarda daha fazla öğretmen dikkati demekdir, böylece bir grup ama daha az sayı ile eğitim avantajına sunar. Daha küçük sayılar, katılımcıların bireysel ihtiyaçlarına yönelik kurs içeriğini planlamada daha fazla esneklik sunar.

Yoğun Ingilizce

Öğrenciler, eğitim süresine daha fazla saat ayırarak İngilizce’ye nispeten kısa bir süre içinde bir başlangıç verebilirsiniz. Yoğun İngilizce Kursu içinde, öğrenciler genel İngilizce Kursu’nu takip eder ve her gün 45 dakika boyunca 4 ders daha vardır. Onlar genel İngilizce çalışmalarını birleştirmek ve yeni zemin kapsayacak şekilde daha fazla seçenek var fırsat verilmiştir.

Kombinasyon kursları

Bu derste öğrenciler genel İngilizce Kursu’nda grup sınıflarından ve öğretmenin bölünmemiş dikkatini özel ihtiyaçlarına odaklanırken bireysel derslerden faydalanırlar. Öğrenciler günde bir kaç kez çalışma seanslarını seçip pekiştirmeli dersler görebilirler.

Bireysel dersler

Bireysel dersler, öğrencilere kendi öğrenimini daha odaklı ve ihtiyaçlarına uygun hale getirmek için fırsat sunar. 1 e 1 dersler ile öğrenciler, öğretmenin tam ve sürekli dikkatine ve tercih ettikleri alanlara göre uygulama ve devam etme zamanı vardır, böylece öğrenme sürecini hızlandırır. Bireysel kurs, öğrencilerin oturumların sayısını ve süresini kendi tercihlerine göre seçebilmek için oldukça esnektir.

[contact-form-7 id=”10″ title=”İletişim formu 1″]