Maltadaki Eviniz
+356 79367373
Menu

ACE Genel İngilizce Kursları

Açıklama

ACE Genel İngilizce kursların amacı, günlük yararlı kelime ve ifadeler ile dilbilgisi birleştiren bir müfredat içinde uygulanır, dinleme, konuşma, okuma ve tüm temel yönlerini kapsayan, hızlı, yoğun ve güncel ingilizce ihtiyaçlarını karşılanmayı planlar. Pratik, gerçek dünya İngilizce öğrenmek için kurs takip edilebilir. Genel İngilizce Grup kurslarında, dersler günlük konuları ve ilgili kelimeleri kapsar; dilbilgisi noktaları ve nasıl başarıyla konuşma içinde entegre; yararlı ifadeler, ifadeler ve doğal güncel soru ve yanıtları ile teknikleri ve düzeltme telaffuzlarını düzeltmeyi ve güncel İngilizce öğrenmek için ideal kurs ortamında sunar.

İngilizce Ders kimler içindir ?

ACE Genel ingilzice kursu iki temel grup olarak, ACE Group 20 ve ACE Group 30 kursları, Malta ‘daki genel Ingilizce kursları arayanlar için en doğru seçimdir. Kendinizi farklı arka planlar çeşitli diğer öğrenciler ile etkileşim ve öğrenme benzersiz bir öğrenme deneyimi sunuyor, çok kültürlü bir ortamda öğrenme sanşı bulacaksınız. ACE olarak İngilizce öğrenme en güncel hayata kullanılan ve diğer öğrenciler ve öğretmenler ile günlük etkileşimlerin bir parçası olarak deneyiminiz olur ve öğrenme motivasyonu yeni arkadaşlar edinmek, eğlenmek ve unutulmaz deneyimler paylaşmak Maltada ingilizce öğrenmenize yardımcı olucakdır.

ACE metodolojisi dikkatle hedeflerinize ulaşmak için yardımcı olmak için tasarlanmış, ister 3 saat genel İngilizce dersleri tüm becerileri kapsamlı odaklanmış, ya da 90 dakika konuşma dersleri akıcılık üzerinde özel odaklanmıştır. Eğitim Teknolojilerinde en iyiyi vede sıkıcı olmayan derslere entegre etmeye inanıyoruz. Kendinizi parlak, yüksek teknoloji sınıflarında, farklı Milletlerin öğrencileri ile çevrili olarak, tüm birbirlerine yardım ve birlikte öğrenme, eğlenceli, özenle yapılandırılmış dersler, size İngilizce iyileştirme fark yaratmanız içindir.

ACE İngilizce öğrenme metodolojisi, Derslerimiz ve ideal öğrenme ortamını yaratma taahhüdümüz, ACE Group 20 ve ACE Group 30 kurslarını Malta ‘daki en iyi genel İngilizce kursları arasında terçih edilmiştir.

Kurs süresi, öğrencilerin çalışma döneminin uzunluğunu özel ihtiyaçlarına uyacak şekilde uyarlamalarına imkan tanımak için hafta sayısına göre ölçülür.

Ace Group 20  Genel İngilizce dersleri 20 saat, ACE Group 30 ek bir fayda sunar konuşma sınıfı, ortak tartışma, akıcılık ve uzun dönemlerde canlı tartışma, diyalog ve sözlü dersler uygulanır. Bu dersler, interaktif teknoloji kullanılarak ve öğrenci eğitimi merkezli teknoloji destekli kullanımı uygulanır.

Öğretici konuşma dersleri yapmak. ACE Grup 30 kurslarının konuşma ek dersleri, genel İngilizce dersinde geliştirdikleri becerileri dinamik, zorlu ve eğlenceli anında pekiştirmek isteyenler için bariz ve en iyi seçimdir.

Ders tarifesi

ACE grup 20 ve ACE Grup30 en iyi bilinen ve en popüler kursları ACE sentezlemişdir. Eğer ACE katıldıkdan sonra dersler için takvimi yanı sıra tüm ilgi çekici özellikleri ve tesisleri için mevcut görmek için aşağıdaki bilgilere bir göz atın.

ACE Group 20 Günlük 4 Ders ACE Grup 30Günlük 6 Ders
SabahÖğleden SonraSabah Öğleden Sonra
9:00 10:30 9:00 10:30 13:00 14:30
MolaMola Mola
11:00 12:30 11:00 12:30 14:45 16:15
Mola Mola
13:00 14:30 16:30 18:00

Kurs Paketi içinde ekstra servislerimiz

Kurs rezervasyonu Okul Internet Cafe
Kurs malzemeleri Haftalık öğrenci karşılama partileri
Online seviye tespit testi Aylık bireysel akademik değerlendirme
Hoşgeldiniz paketi Aylık Ilerleme testi
Öğrenci kartı Kurs belgesi
Öğrenci Haritası Europass Hareketlilik belgesi
Cep telefonu SIM kartı Rahatlığınız için full destek paketimiz
Ücretsiz Wi-Fi

Seviye Tespit Testi

Gelmeden bir hafta önce, size e-posta yerleştirme testimizin bir kopyasını gönderilecek, buna bir göz atın. Bu test size ve bize İngilizce seviyesini anlamak ve en uygun sınıfı sizin için göstericekdir, böylece etkili öğrenme deneyimi sağlamak doğru seviyeden başlamanıza yardımcı olur.

Sınıflar, her bir sınıfın derslerine ve kurs malzemelerine, CEFR yönergelerine göre farklı seviyelere uyacak şekilde özenle uyarlanmış tüm farklı beceri ve deneyim düzeylerinin öğrencileri için kullanılabilir:

CEFR yönergeleri hakkında daha fazla bilgi ve detay için lütfen aşağıdaki bağlantıya tıklayın: CEFR seviyeleri.