Maltadaki Eviniz
+356 79367373
Menu

ACE Dil Okulu Malta

Ace İngilizce Okulu
Ace İngilizce Okulu

Ace Dil Okulu Hakkında

Ace misyonu

ACE İngilizce Malta özel dil öğrenme hedeflerini başarmak için en iyi yerdir. En etkili ve iyi test edilen öğretim metodolojilerinden gelen yüksek kaliteli, akademik güdümlü bir kurs sağlamayı taahhüt ediyoruz. Butik İngilizce okulda, öğrenciler kendilerini evlerinde hissetmesini sağlıyarak ve heyecan verici bir atmosferde, öğrenme sonuçları ile başarı sağlayan titiz ve zorlu bir akademik program ile ingilizce öğrenebilirsiniz.

ACE İngilizce Okul Eğitimi

Tesislerimiz

ACE Ingilizce Malta tesislerinde dinamik eğitim ortamı yeni bir şekli temsil eder. En son teknolojiye sahip teknoloji, zarif mobilyalar ve canlı ama minimalist renk tasarımı ile şık kaplama, ileriye dönük misyonumuzu yansıtır: yeni sosyal ve toplum için hazırlanan öğrencilerin taleplerini karşılamak üzere tasarlanan kurslar sunmak 21. yüzyılın ekonomik manzaraları oluşturma bilincindedir.Ace İngilizce okul tesislerimiz arasında bina genelinde Wi-Fi, 12 istasyon internet kafe, Mini Kütüphane, Chill-Out ve kahve, soğuk içecek ve snack otomatlar içeren lounge alanları ve öğrencilerin dinlenebileceği ve tatillerinin keyfini çıkarabileceği geniş bir teras bulunmaktadır. Wi-Fi Bağlantı, İnternet Café, Vending Makinaları, Chill-Out Alanı, Büyük Teras sunulmaktadır.

Sertifikalar ve Akreditasyon

ACE İngilizce Okulu Tüm Avrupayı kapsıyan ve kalitesini yüksek tutulan kurum ve kuruluşlara üye ve geliştiricidir.

Neden ACE Ingilizce Malta

ACE English Malta butik tarzı ve son teknoloji okuludur. En son eğitim metodolojisi ve teknolojisini interaktif, özel yapılan derslere getiriyoruz. Bizim özel metodolojik geliştirilmiş ingilizce öğrenme ve küçük sınıflar nedeniyle, tüm öğrenciler öğretmenler, İngilizce eğlenceli öğrenme eğlenceli hale getirmektedir, özel ve profesyonel bir grup mükemmel bireysel ilgi ile karşılaşabilirsiniz. Bunun yanı sıra, personel ve ofis yönetimi, ihtiyacınız olduğunda size destek olabilecek çok dilli üyelere sahipdir. Öğrencilerimiz dünya çapında çeşitli ülkelerden, bu yüzden, İngilizce öğrenmeye ek olarak, diğer kültürler hakkında daha fazla bilgi edineceksiniz.

Okulumuz bünyesinde, bar, restoran, mağaza ve eğlence seçeneği bulabileceğiniz Malta ‘nın en işlek kenti olan St Julians ‘ın kalbinde yer almaktadır. Ayrıca, tüm okula yürüme mesafesinde çeşitli konaklama seçenekleri sunuyoruz. Okulumuza katılmak ve kalmak sadece bir İngilizce dersden daha fazla olması gerektiğini düşünün, bu bir değişen yaşam deneyimi olmalıdır, bu yüzden, biz yetişkinler ve gençler için, çeşitli eğlence programı organize, keyifli ve Malta nın takım adalarını her köşesinde keşfetmek gerektiğini düşünüyoruz.